Skip to content

60 PLN rabatu na wosk przy usłudze komplet

Jesteśmy ekspertami w myciu samochodów.

Myjnia ręczna i studio detailingowe Warszawa

PureAuto to profesjonalna, ręczna myjnia samochodowa oraz studio detailingowe. Nasza firma została założona w 2015 roku przez zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w detailingu. Posiadamy kilka myjni na terenie Warszawy. Naszym celem jest zapewnienie Klientom najwyższego poziomu mycia ręcznego. Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu oraz najlepszych produktów, które są biodegradowalne i przyjazne dla środowiska.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Meguiars i używamy wyłącznie kosmetyków najwyższej jakości.

icons8-location

Wygoda

Zapewniamy najwyższą jakość i atrakcyjne ceny. Nasze myjnie dostępne są w 4 lokalizacjach, w dogodnych godzinach.

icons8-automatic-car-wash

Kosmetyki

Używamy kosmetyków samochodowych w pełni bezpiecznych dla lakieru, ludzi oraz środowiska Używamy wyłącznie produktów najwyższej jakości.

icons8-quality

Jakość

Wszyscy członkowie naszego zespołu posiadają wysokie kwalifikacje. Są wyszkoleni i wyposażeni w niezbędny sprzęt, dzięki któremu możemy uzyskać znakomity efekt.

PureAuto_detailing-1

Oferta myjni ręcznej Pure Auto

We wszystkich naszych lokalizacjach świadczymy szeroki wachlarz usług w zakresie kosmetyki samochodowej. Począwszy od podstawowych usług takich jak: mycie karoserii czy sprzątanie wnętrz, poprzez mycie detailingowe (także aut zabezpieczonych powłokami lub folią), czyszczenie i regenerację tapicerek skórzanych i materiałowych, usuwanie odprysków szyb, na usuwaniu wgnieceń i poprawkach lakierniczych kończąc. Jeśli jakaś usługa nie znajduje się w naszym portfolio na pewno wykonuje ją jeden z naszych licznych podwykonawców. W naszej lokalizacji przy ul. Żelaznej 51/53 mamy również studio detailingowe Kabart, które aplikuje najwyższej jakości folie zabezpieczające PPF.

Pure_Auto_mycie

 mycie kompleksowe

Pure_Auto_mycie-kompleksowe

Autodetailing

pure-auto-naprawa-szyb

Naprawa szyb

pure-auto-ppf

Folie PPF

Odbierz swój rabat

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w 4 lokalizacjach. Zanim udadzą się Państwo na spotkanie czy też business lunch warto oddać w nasze ręce swoje auto, bo nie ma lepszego uczucia niż po udanych negocjacjach handlowych wejść do czystego, pachnącego samochodu i udać się w stronę zachodzącego słońca.

Pure Auto Sadyba Best Mall

ul. Powsińska 31 (poziom -1), 02-903 Warszawa

poniedziałek – piątek: 10:00–20:00
sobota: 10:00–19:00
niedziela: zamknięte

Pure auto Ferio Wawer

Kazimierza Szpotańskiego 4, 03-922 Warszawa

poniedziałek – piątek: 09:00–20:00
sobota: 09:00–19:00
niedziela: zamknięte